Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace rodičům

Příspěvky

Platba za hráčské kartičky

25. 11. 2020

Vážení rodiče,

níže Vám zasíláme seznam hráčů s cenou za Vámi objednané hráčské kartičky Vašich dětí. Peníze prosím doneste co nejdříve na trénink, nejlépe do 30.11.2020, abychom mohli kartičky zaplatit a poté kartičky dostaneme.

karticky.jpg

 

Zrušení tréninků a zápasů do odvolání

12. 3. 2020

Vážení rodiče

Z důvodu nařízení vlády rušíme tréninkové jednotky a fotbalová utkání do odvolání. Vždy v pondělí budete informováni zde na stránkách a na watsapu, zda se situace změnila a budeme mít opět tréninky.

Děkujeme a přejeme klidné dny, trenéři

 

Změna v trénincích

10. 3. 2020

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vedení FK Motorlet dochází ke změně tréninků Vašich dětí, a to tak, že trénink bude tento týden pouze v úterý a ve čtvrtek. Na čtvrtek plánovaná přátelská utkání s FK Zličín jsou zrušena, místo toho je trénink.

Děkujeme za pochopení

trenéři

 

Rozhodnutí vedení FK Motorlet k opatření Covid-19

10. 3. 2020

Vážení,

v souvislosti se současnou zdravotní situací jsme se rozhodli přistoupit k několika opatřením, která by měla eliminovat riziko šíření nákazy Covid-19 v našem okolí:

1) Do odvolání by v rámci jednoho tréninkového okna neměly probíhat více než 2 TJ. Smyslem tohoto opatření je předcházet velké koncentraci osob v jednom čase na stejném místě. V příloze naleznete přehled časů tréninků do konce tohoto týdne. Prosím Vás všechny o vyjádření, zda jste schopní tréninky v uvedených časech zabezpečit. Předesílám, že jde o návrh.

2) Přístup do areálu mají do odvolání povolený pouze hráči, trenéři a další členové realizačního týmu. Rodiče můžou děti doprovázet maximálně před vstupní bránu areálu (případně se můžou zdržovat v prostorách bistra, to platí v odpoledních hodinách). U mladších kategorií mají trenéři odpovědnost za předání hráčů zpět rodičům po skončení TJ.

3) Je potřeba čas strávený v šatnách eliminovat na nejkratší možnou dobu. Hráči by měli na tréninky ideálně přicházet převlečení.

4) Mistrovská utkání se budou do odvolání hrát bez přítomnosti diváků. To platí i pro rodiče. Důvodem pro tento krok je zde opět snaha o minimalizaci rizika šíření nákazy. Uvědomujeme si, že výše uvedená opatření nejsou příjemné pro nikoho z nás. Nechceme však zcela zastavovat sportovní činnost a abychom mohli pokračovat, tak se musíme nastalé situaci přizpůsobit. Prosím Vás o sdílení výše uvedeného Vašim kolegům a především hráčům a jejich rodičům.

Přejeme Vám v rámci možností příjemný zbytek dne,

S pozdravem, Marek Opočenský

 

Příspěvky

6. 11. 2019

Platby členských příspěvků:

Oddílové příspěvky za každý měsíc ve výši 900,- hrazeny do 15 dne měsíce výhradně bezhotovostní formou na bankovní účet č. 2201188686/2010 s konkrétně přiděleným variabilním symbolem hráče #. Bez uvedení variabilního symbolu a jména hráče nebude platba přiřazena.

Prosíme pečlivě pročtěte.

v.s. č. účtu
  # 900,- 2201188686/2010

* je možnost příspěvky platit měsíčně
* PROSÍM VŽDY UVÁDĚT: VARIABILNÍ SYMBOL,
DO ZPRÁVY PŘÍJEMCE NAPSAT CELÉ JMÉNO HRÁČE